Trwa ładowanie proszę czekać ...

Soda oczyszczona – odkwaszanie organizmu i nie tylko

31 sierpnia 2016

Soda oczyszczona sprawdza się nie tylko w kuchni, w trakcie sprzątania ale będzie to również element ułatwiający nam prawidłową higienę, będzie dawać nam szansę na zdrowie.

Soda to bezpieczny i skuteczny lek. Warto mieć ją w domowej apteczce, ponieważ będzie się przydawać między innymi w zaburzeniach, które dotyczyć będą układu pokarmowego. Dzięki temu będzie można pozbyć się zgagi, będzie mniejszy ból brzucha, nie będzie problemów z niestrawnością. Do szklanki ciepłej wody wsypujemy proszek i pijemy. Sięgamy również po sodę, gdy boli nas gardło. Do przepłukania należy przygotować miksturę z dodatkiem cytryny. Można także stosować taki związek na ukąszenia i swędzącą skórę. Z wody i sody przygotować można specjalną maź, która będzie nam przynosić ulgę nałożona na podrażnione miejsca. Sprawdzi się w trakcie ospy.

Odkwaszanie organizmu

Wśród wielu przyczyn chorób cywilizacyjnych znajduje się zakwaszenie organizmu. Taki stan wynika z diety bogatej w mięso, mleko i ubogiej w warzywa oraz owoce. Kwaśny odczyn organizmu sprzyjać będzie powstawaniu schorzeń zaczynając od zgagi oraz kończąc na nowotworach. (http://prodeacid.pl/odkwaszanie) Soda jest mocno zasadowa i dlatego w trakcie odkwaszenia organizmu będzie się bardzo dobrze sprawdzać. Mamy także opinie z Włoch, które mówią o tym, że będzie można w ten sposób uniemożliwić rozwój komórek rakowych. Jeśli chodzi o odkwaszenie organizmu należy dwa razy dziennie przez trzy dni spożywać sodę z wodą. W ten sposób będzie można odkwasić organizm i można także w taki sam sposób po 10 dniach przerwy można znów taką kurację prowadzić.

Zatrzymanie i usunięcie infekcji candidą (cysta lub guz nowotworowy).

Kiedy candida działa na system odpornościowy tak, że tworzy się cysta albo guz będzie trzeba dodawać sobie miód czy melasę i tak będzie można razem z sodą szybko pozbyć się candida. Jeśli będzie istniał poważny problem nowotworowy będzie można stosować łyżeczkę miodu z łyżeczką sody tak często, by organizm mógł zabić całą kolonię candidy. Nie ma tutaj żadnych skutków ubocznych, ewentualnie może się pojawić biegunka i wtedy po prostu częstotliwość stosowania będzie można zmniejszyć.

Inny lekarz, dr Volney S. Cheney z USA uważa, że w przypadku grypy będzie można również stosować sodę oczyszczoną, która będzie dawała nam szansę na skuteczną walkę. Zacząć należy od dawki 6 razy po pół łyżeczki sody w wodzie i potem zmniejszamy dawkę do czterech i ostatni dzień do dwóch. W takich samych proporcjach można dalej stosować sodę aż do ustąpienia choroby i wszystkich jej symptomów.